Programma en resultaten

Hieronder staan de behaalde resultaten van Rinne Oost.

2014
Wedstrijd Resultaat Type Piloot
Rabo limietendag Tijdrit Cor van Leeuwen
Topcompetitie, Kessel Wegrace Cor van Leeuwen
Topcompetitie, Drachten Wegrace Cor van Leeuwen
Verola, Italie Tijdrit Cor van Leeuwen
Wegrace
WB Pescaia, Italie Tijdrit Cor van Leeuwen
Wegrace
Ronde van Nederland Overall
Proloog
Etappe 1
Tijdrit
Etappe 2
 Ronde van Belgie Overall  Cor van Leeuwen
Groene trui
Proloog
Etappe 1
Etappe 2
Tijdrit
Etappe 3
Etappe 4

 

2013
Wedstrijd Resultaat Type Piloot
NK baan, Apeldoorn 1e 1 km tijdrit Teun Mulder
2e Sprinttoernooi
4e 4 km achtervolging Josbert de Vries
C1 Baan, Newport 4e 1 km tijdrit Patrick Bos
2e 4 km achtervolging
2e Sprinttoernooi
Topcompetitie A’sfoort 1e Wegrace Cor van Leeuwen
NK tijdrit, Bornerbroek 6e Tijdrit Cor van Leeuwen
NK weg, Schinnen 3e Wegrace Cor van Leeuwen
Ronde van Polen 3e Overall Eelke van der Wal
3e Etappe 1
3e Tijdrit
3e Etappe 2
4e Etappe 3

 

2012
Wedstrijd Resultaat Type Piloot
NK baan, Apeldoorn 1e Omnium Patrick Bos
1e 1 km tijdrit
1e 4 km achtervolging
NK weg, Maastricht 2e Wegrace Patrick Bos
PARALYMPISCHE SPELEN 3e 1 km tijdrit Patrick Bos
5e Sprinttoernooi
15e Tijdrit
8e Wegrace
NK tijdrit, Bornerbroek 2e Tijdrit Patrick Bos
Ronde van Belgie 5e Overall (gele trui) Patrick Bos
1e Sprint (groene trui)
4e Proloog
6e Etappe 1
9e Etappe 2
3e Tijdrit
1e Etappe 3
1e Etappe 4
WK baan, Los Angeles 3e 1 km tijdrit Patrick Bos
2e Sprint
Revolution, Manchester 3e Sprint event Patrick Bos

 

2011
Wedstrijd Resultaat Type Piloot
WK, Roskilde (den) 7e Wegrace Patrick Bos
P1, Luik (be) 2e Overall Patrick Bos
2e Wegrace
3e Tijdrit
NK weg, Venhuizen 2e Wegrace Timo Fransen
Tijdrit, Bornebroek 1e Tijdrit Timo Fransen
WB, Segovia (spa) 2e Wegrace Patrick Bos
6e Tijdrit
P1, Gippingen (zw) 2e Overall Timo Fransen
5e Wegrace
1e Tijdrit
P1, Piacenca (it) 1e Overall Timo Fransen
3e Wegrace
1e Tijdrit
WK baan 4e 1 km tijdrit Patrick Bos
11e 4 km achtervolging
3e 200 sprint

 

2010
Wedstrijd Resultaat Type Piloot
NK baan 2e Omnium Timo Fransen
1e 1 km tijdrit
2e 4 km achtervolging
NK tijdrit 3e Tijdrit Jelte Krol
WK weg 6e Wegrace Timo Fransen
7e Tijdrit
P2, Poznan (po) 3e Overall Joop Verstraten
4e 1e etappe
1e 2e etappe
4e Tijdrit
4e 3e etappe
WB, Segovia (spa) 8e Wegrace Jorg van Oostende
15e Tijdrit
P1, Gippingen (zw) 11e Overall Jorg van Oostende
13e Wegrace
8e Tijdrit
P2, Ronde v. België 9e Overall Jorg van Oostende
7e Tijdrit
11e 1e etappe
4e 2e etappe
16e Tijdrit
4e 3e etappe
1e 4e etappe
P3, Zutendaal (be) 1e Wegrace Jorg van Oostende
NK weg 2e Florian Smits
  1.  

    |